Про це пишуть The Daily Mail.

Знаменитість провела вечірку не лише в честь дня народження, а й з нагоди запуску її реаліті-шоу, прем'єра якого відбулася саме в її день народження на телеканалі Lifetime.

Читайте також: Белла Хадід дотепно відповіла на чутки про її новий роман

За прикладом Тайри Бенкс і її програми "Топ-модель по-американськи" Йоланда буде перетворювати в супермоделей нікому не відомих дівчат. В першому сезоні шоу візьмуть участь 6 конкурсанток, які проходитимуть безліч випробувань. Також активну участь у проекті візьмуть і їхні матері, яким Йоланда передасть свої секрети виховання майбутніх зірок, тому що у своїх інтерв'ю її дорослі доньки – Джіджі і Белла – неодноразово говорили, що мама – їхня найкраща подруга.

Переможниця проекту отримає контракт з сім'єю Хадід і можливість потрапити в агентство IMG Models. У трейлері програми також можна побачити Беллу і Джіджі, які взяли участь в шоу.

Саму ж святкову вечірку доньки-моделі не змогли пропустити, – у своїх модних образах Белла обрала червоний шкіряний тренч довжини міні і лакові білосніжні чоботи, а Джіджі – вкорочені чорних брюки, шовкову сорочку з принтом у вигляді смужок і метеликів та ботильйони. Йоланда для свого зіркового виходу у її свято обрала класичну чорну сукню із загостреними туфлями-човниками.