Зйомками фантастичної картини, в основу якої ліг сюжет відеогри, створеної компанією Sega, зайнялася компанія Paramount Pictures. У повнометражному мультфільмі живі актори будуть поєднані разом з анімаційними героями.

Читайте також: Фільм "Хижі пташки" з Марго Роббі стартував у прокаті гірше, ніж очікувалось

Про зйомки мультфільму заговорили ще у 2013 році, коли компанія Sony придбала права на сюжет, проте після зйомок та оголошення дати виходу на 2018 рік Sony повідомили про продаж фільму. Після цього його придбала компанія Paramount Pictures, яка одразу ж повідомила, що прем'єру слід чекати не швидше, ніж у 2019 році.

За сюжетом, парубок на ім'я Том працює у поліції і мріє побудувати приголомшливу кар'єру. Однак на його шляху стабільно з'являються якісь перешкоди. Черговою завадою стала дивна синя істота-прибулець Сонік, яка схожий на їжака. Він настільки швидкий, що з ним не може позмагатися жодна новостворена техніка. Аби впіймати Соніка, місцева влада наймає безжального доктора Айво Роботніка, який відомий як Еггман. І цей навіжений науковець мріє стати володарем усієї планети.

Головні ролі у мультфільмі зіграли Джим Керрі, Джеймс Марсден, Ніл Макдоноу, Тіка Самптер та інші.

"Їжак Сонік": дивитися український трейлер до мультфільму онлайн

За 10 днів до прем'єри українська філія Paramount Pictures опублікувала на своїй сторінці в інстаграм нові персонажні постери з головними героями. Серед них можна побачити улюбленого усіма Джима Керрі, а також висхідних зірок Джеймса Марсдена і Наташу Ротвелл.