Що відомо про Євгенію Пліхіну – біографія

Про неї відомо небагато. Євгенія Пліхіна – українська журналістка, їй 27 років. Свою кар'єру пов'язала з журналом Cosmopolitan Ukraine. Вищу освіту здобула в НТУУ "КПІ". Після шквалу обурень та критики Євгенія Пліхіна видалила сторінку у фейсбуці та закрила доступ до сторінки в інстаграмі.

З чого розпочався скандал?

У день похорону Волочаєва Пліхіна опублікувала на своїй особистій сторінці у фейсбуці провокативний допис.

Читайте також: Редакторка Cosmopolitan Пліхіна загриміла в базу "Миротворця" після ганебного посту в фейсбуці

"А що, людей ще прийнято ховати помпезно? Сьогодні мчала на роботу в навушниках, і бачу – натовп людей на перекритій дорозі стоїть. Ну, думаю, фестивальчик якийсь, центр міста, тут же вічно якась вечірка. Приглушила музику, дивлюся – обличчя у всіх не танцювальні. Похмурі і чорні. Прислухалася – марш. Похоронний. Виявилося, в СБУ помер якийсь, судячи з усього, не останній чоловік. Витягли всю структуру на вулицю з вимогою зробити співчутливі вирази. Труну несуть під виючий драматизм, люди у військовій формі дмуть в труби так, що луснуть", – написала Пліхіна.


Скандальний допис Пліхіної

Її пост настільки обурив користувачів, що в другій половині дня вона його видалила, публічно вибачившись і написавши, що у неї не було наміру когось навмисно образити. Втім скріни її допису активно шерилися у соцмережах, створивши неабиякий резонанс. Тепер користувачі вимагають звільнити її з посади.


Вибачення Пліхіної перед користувачами

Як зреагувала мережа на допис?

Користувачі Facebook різко критикують дівчину і вимагають її звільнення. Сама ж редакція глянцю Cosmopolitan Ukraine публічно вибачилася за свою співробітницю.


Обурення користувачів

"Бренд Cosmopolitan приносить співчуття сім'ям близьких загиблих героїв і просить пробачення за текст, опублікований Євгенією Пліхіною на її особистій сторінці. Текст немає відношення до позиції бренду і нам щиро жаль, що наша колега зробила такий необдуманий вчинок", – написали на головній сторінці глянцю у фейсбуці.

5 грудня на сайті глянцю з'явилася офіційна інформація про те, що редакція припиняє співпрацю з Євгенією Пліхіною.

Читайте також: Євгенію Пліхіну звільнили з Cosmopolitan: офіційна заява видання

"З огляду на ситуацію, що склалася, з 5 грудня 2019 року наше видання припиняє співпрацю з Євгенією Пліхіною – вона залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Бренд Cosmopolitan беззастережно перебуває на боці свого народу в боротьбі за збереження незалежності і суверенітету, висловлює підтримку героям, які захищають Україну, і шанує світлу пам’ять загиблих, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє", – зазначила головна редакторка Олександра Буринська.


Офіційна заява глянцю

Що публікує в інстаграмі Євгенія Пліхіна


Фото зі сторінки в інстаграмі Євгенії Пліхіної


Фото зі сторінки в інстаграмі


Євгенія Пліхіна


Дівчина не соромилась викладати фото з Москви на своїй сторінці