Зіркова матуся на сторінках свого інстаграму поділилася черговим чуттєвим кадром. Проте цього разу Єва Лонгорія опинилася в об'єктиві камери не лише разом з однорічним сином Сантьяго, а й з чоловіком мексиканським бізнесменом Хосе Антоніо Бастоном.

Читайте також: Єва Лонгорія замилувала фанів знімками з 1-річним сином Сантьяго

Ці кадри, на яких родина постала у повному складі, справжня рідкість навіть для акторки, яка часто тішить своїх фоловерів у мережі. На фото подружжя разом з малюком весело проводять недільний час. Татко тримає на руках однорічного сина, який, судячи з фото, навіть у такому юному віці має чималу цікавість до книжок.

Ледачі неділі з моїми улюбленими хлопчиками Бостонами,
– написала молода матуся.


Єва Лонгорія з чоловіком та сином / Instagram / @evalongoria


Єва Лонгорія з чоловіком та сином / Instagram / @evalongoria

Варто зазначити, що для сімейного відпочинку заможна пара обирає зручний повсякденний одяг. Єва Лонгорія одягла обтислу чорну водолазку, зібравши волосся у легкий хвіст. Її обличчя без макіяжу приховали масивні чорні окуляри.

Відзначимо, акторка вправно поєднує материнство зі зйомками. Вона продовжила свою кар'єру майже одразу після народження сина, який перебував з матусею на знімальному майданчику. Тому однорічний Сантьяго вже звик до публічності та навіть встиг разом з мамою позувати для серпневої обкладинки видання Parents.