Про це пишуть на People.

Раніше про домагання Гарві до Грін розповіла її мама Марлен на радіостанції "Europe 1".

"Моя донька Єва була жертвою цієї жахливої людини. У той час я була шокована, налаштована на скандал, я хотіла щось зробити, але моя дочка сказала: "У жодному разі ні! Ти не знаєш на яке зло він здатен", – пригадувала 76-річна матір Єви.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви і коханки Гарві Вайнштейна та їхні відверті зізнання

Сама Грін зауважила, що вже не може мовчати після того, як почула зізнання колег, яких так само домагався Вайнштейн. Тому 37-річна акторка Єва Грін публічно зізналася, що їй довелося фактично тікати від Вайнштейна, коли він чіплявся до неї під час ділової зустрічі в Парижі.


Єва Грін

Я хочу пояснити коментарі, зроблені моєю мамою в нещодавньому інтерв'ю щодо Гарві Вайнштейна. Я побачилася з ним на ділової зустрічі в Парижі, де він поводився невідповідно, і мені довелося його відштовхнути. Я пішла, не допустивши чогось далі, але те, що сталося шокувало й обурило мене,
– зізналася Єва Грін.

"Я не говорила про це раніше, тому що хотіла зберегти свою конфіденційність, але я розумію, що це важливо зробити, почувши про інших жінок-жертв. Я віддаю шану мужності жінок, які виступили. Ми повинні визнати, що така поведінка існує скрізь і не є унікальною для індустрії розваг. Експлуатація влади є повсюдною. Така поведінка є неприйнятною і потребує викорінення", – додала відома актриса.

Читайте також: "В нашій галузі багато Вайнштейнів": модель Камерон Расселл публікує шокуючі історії домагань