Королева Єлизавета ІІ з підліткового віку готувалась очолити престол, тому натхненно слухала поради своєї мами. Однією з них було правило одягатись яскраво та вишукано, щоб всі люди могли безперешкодно знайти Її Величність у натовпі та захоплюватись стилем монарха. Це правило 93-річна Єлизавета ІІ не порушує вже кілька десятиліть та навіть у поважному віці надає перевагу кольоровим вбранням.

Читайте також: Єлизавета ІІ особисто контролює приватне життя принца Гаррі та Меган Маркл, – ЗМ

У суботу, 29 червня Її Величність мала нагоду вкотре довести це. Єлизавета ІІ вирушила в анонсовану поїздку до столиці Шотландії – Единбурга. Супроводжував королеву її син принц Чарльз.

На офіційну зустріч з молоддю та представниками парламенту монарх вбрала насичено синє пальто, з-під якого виднілась сукня з квітковим принтом. За традицією, королева Єлизавета ІІ підібрала капелюшок з квітами. Свій образ вона доповнила білосніжними рукавичками, чорною маленькою сумочкою та взуттям на невеличких підборах.

Водночас принц Чарльз вирішив не одягати традиційний для Шотландії кілт, надавши перевагу класичному темно-синьому костюму у ледь помітну смужку. Претендент на титул монарха підібрав сорочку і фіолетову краватку.


Королева Єлизавета ІІ у Шотландії / Instagram / @theroyalfamily


Єлизавета ІІ засвітила яскравий образ / Getty Images


Її Величність Єлизавета ІІ / Instagram / @theroyalfamily