Трохи тижня тому Яніна Соколова розповіла про те, що поборола рак. Також в інтерв'ю для українського Elle журналістка відверто зізналася, що, попри заборону використання, вона все-таки вживала медичний канабіс як знеболювальний засіб. За її словами, він допомагає хворим на рак не корчитися від болю після хіміотерапії.

Читайте також: Головне – любов: Яніна Соколова розповіла, як поборола рак, про самопочуття і майбутній фільм

Вона пообіцяла зайнятися питанням доступу українців до медичної марихуани, після чого дотримується свого слова. На сторінці проекту "Я, Ніна" в Instagram Яніна Соколова опублікувала відеозвернення до народних депутатів. Вона закликала їх проголосувати за законопроект №10313 від 20.05.2019 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя". Він виноситиметься на голосування у четвер, 6 червня.

Українська журналістка назвала кілька переваг, які отримають українці, коли законопроект набуде чинності. Серед них: забезпечення науковцям умов для вивчення корисних властивостей конопель для медичного застосування, надання фармацевтичній промисловості можливості розробляти, досліджувати та виготовляти ліки та лікувальні препарати на основі конопель, а також врегульовувати доступ пацієнтів до препаратів медичного канабісу за призначенням лікаря.