До того ж, коли ви виглядаєте гарно, то самі подобаєтесь собі. А це – підвищує вашу впевненість у собі та робить більш відкритим у спілкуванні. Отже, якщо на вас чекає побачення – розповідаємо про речі з жіночого гардеробу, які найбільше подобаються чоловікам.

Читайте також: Названо найпопулярніші аксесуари та елементи одягу у 2018 році

Сукні і топи з відкритими плечима

Чоловікам подобається, коли жінка виглядає тендітною та навіть трохи беззахисною. А саме такий ефект можуть дати сукні, кофтинки та топи із відкритими плечима.

На оголені плечі завжди хочеться накинути піджак, а їх володарку – терміново обійняти та зігріти.

Сукня з відкритими плечима
Сукня з відкритими плечима

Високі підбори

Зручне взуття це, безумовно, практично. Але жінка на високих підборах виглядає значно ефектніше та привабливіше, ніж в кросівках. Звісно, таке взуття не підійде для щоденних прогулянок, а от на побачення чи річницю витончені човники підійдуть якнайкраще.

Туфлі-човники разом із сукнею
Високі відбори

Маленька чорна сукня

Завдяки Коко Шанель, яка й створила ідеальну "маленьку чорну сукню", ви завжди будете виглядати доречно на зустрічі з батьками, побаченні чи навіть на корпоративі.

Маленька чорна сукня
Маленька чорна сукня

Одяг червоного кольору

Пристрасть у чоловіків асоціюється з червоним кольором, тож додайте до свого гардеробу хоч кілька речей цього кольору. Як варіант, також можна використовувати червону помаду або взуття цього ж кольору.

Одяг червоного кольору
Одяг червоного кольору

Речі з відкритим декольте

Чоловіки люблять очима з цим нічого не вдієш. Головне при виборі сукні з глибоким декольте не перестаратись, інакше ви будете виглядати не привабливо, а вульгарно.

Сукня з глибоким декольте
Сукня з глибоким декольте