Кім Кардашьян

Кім Кардашьян регулярно займається спортом в тренажерному залі або на свіжому повітрі разом з персональним тренером. Завдяки своїй завзятості вона змогла значно схуднути після народження дитини.

Читайте також: Джіджі Хадід прикрасила обкладинку Vogue: фото

Мадонна

Коло спортивних інтересів Мадонни досить широкий: бокс, єдиноборства, тренування в спортзалі і йога. Вперше Мадонна стала практикувати аштанга йогу в 1996 році після народження дочки Лурдес. З тих пір медитація і асани допомагають співачці залишатися в чудовій формі.

Дженіфер Лопес

Щоб позбутися від зайвих кілограмів співачка Дженніфер Лопес займалася тріатлоном. За словами зірки, вона просто дивилася змагання з тріатлону по телевізору, а через секунду вирішила брати участь в подібному заході.

Дистанцію благодійного тріатлону співачка завершила з часом 2 годині 23 хвилини 28 секунди.

Вікторія Бекхем

Дизайнер Вікторія Бекхем кожен день вона пробігає близько 3 кілометрів, а потім тренується в залі з тренером.

Камерон Діас

Актриса Камерон Діас, крім усього іншого, займається серфінгом. Вона не уявляє своє життя без моря і хвиль. Від серфінгу актриса не відмовилася навіть після того, як кілька разів зламала собі ніс.

Дженіфер Еністон

Актриса Дженіфер Еністон випробувала всі можливі види фінесу, але в її жорсткому розкладі завжди залишається місце для занять пілатесу та йогою.

Джіджі Хадід

Модель Джіджі Хадід почала займатися боксом після того, як переїхала в Нью-Йорк. Прийшовши в зал, вона зрозуміла, що на біговій доріжці їй стало сильно нудно. За її словами, бокс змушую працювати не тільки все тіло, а й мозок.