"Прислуга" очолив рейтинг Netflix за переглядами: реакція

Як повідомляє Entertaiment Weekly, масштабні протести проти расизму та свавілля правоохоронців вплинули і на вибір фільмів. Найчастіше за останній тиждень американські кіномани шукали драму "Прислуга" 2011 року. Проте акторка Віола Девіс, яка зіграла одну з головних ролей, не в захваті від цього.

Дивіться також: Найцікавіші фільми Netflix, які вийшли у 2020 році

За словами зірки, це не той фільм, який варто переглядати мільйонам людей. Сама Віола Девіс тепер шкодує, що знялась у кінострічці, адже проєкт "Прислуга" показав неправдиву історію темношкірих служниць.

Це не ті голоси служниць, які чули ми. Я знаю Ейбілін. Я знаю Мінні. Це мої мама і бабуся. Я хочу почути, що вони реально відчували. Я так і не почула їхніх історій упродовж усіх зйомок,
– розповіла Віола Девіс.


Віола Девіс у фільмі "Прислуга" / Фото Vanity Fair

Не схвалює такої популярності фільму і сценаристка Ешлі Перес. Вона заявила, щоб люди припинили переглядати кінострічку та обрали натомість іншу. Знаменита американка порадила "Тринадцяту", "Сельму", або ж "Коли вони нас побачать". Підтримала колегу і критик Ребека Теодор-Вачон.

"Останнє, що зараз потрібно дивитися, – це піратську версію "расового примирення", якою є "Прислуга". Якщо вам потрібні фільми про темношкірих, темношкірі критики будуть раді вам порадити кілька таких, що варті уваги", – заявила вона.

До теми: 7 фільмів про расову дискримінацію, які змушують задуматись

Що відомо про фільм "Прислуга"

Кінострічка "Прислуга" вийшла у прокат у 2011 році. Відтоді вона не отримувала шаленої популярності, як у червні 2020 року. Все тому, що на фоні протестів, які спровокувало вбивство поліцейським афроамериканця Джорджа Флойда, люди загострили увагу на расовій дискримінації.

У фільмі розповідається про дівчину, яка вирішує написати роман. Однак зробити це вона прагне від імені темношкірої служниці, яка розповідає правду проо своїх роботодавців та їхнє ставлення до прислуги.

Головні ролі у кінострічці отримали Віола Девіс, Емма Стоун, Брайс Даллас Говард, Октавія Спенсер та Сіссі Спейсек. Фільм "Прислуга" здобув схвальні відгуки від критиків та виборов премії Оскар, Золотий глобус та BAFTA.

Дивіться трейлер до фільму "Прислуга": відео