Нові часи повинні були принести Україні нових політиків. Молодих, освічених, з незаплямованою репутацією. Однак вистачає трохи ретельніше придивитися до біографій, як тут же виринають привиди попередників-кровосісів.

Для прикладу, сама Анастасія Дєєва працювала помічницею Леоніда Кожари – радника Віктора Януковича з міжнародних питань, народного депутата трьох скликань від "Партії регіонів", міністра закордонних справ уряду Азарова. Звісно ж, Дєєва працювала помічницею за часів Януковича.

Тепер же 24-річна Дєєва допомагатиме Авакову. Свого часу дівчина жила в Стокгольмі, де займалася озелененням. Погодьтесь, це дуже важливі вміння для помічника міністра внутрішніх справ.

Повний випуск програми "Вєсті UA" дивіться тут.

Які ж таємні вміння є в дівчини, що роблять її незамінним професіоналом при будь-якій владі? Відповідь дає інтерв'ю, що його дівчина дала під псевдонімом Анастасія Франк для журналу про моду та стиль.

Серед улюблених брендів Acne, Stella McCartney, MM6, & Other Stories, COS. В основному одяг я купую за кордоном під час відряджень або відпочинку. Мекка шопінгу для мене – це Швеція і Данія,
– йдеться в інтерв’ю.

Оскільки заступником міністра Дєєва буде не простим, а з питань євроінтеграції, то тепер все стало на свої місця – або в нового заступника справді є приховані таланти, про які знає лише сам міністр, або тепер вектор євроінтеграції дещо зміниться. І найближчим часом українцям світить лише купівля європейського одягу.

До слова, журналісти знайшли фотографії нового заступника глави МВС з питань євроінтеграції Анастасії Дєєвої в напівоголеному вигляді.