Автор на порталі Thought Catalog Дасія Рікетс описує кілька типів чоловіків, яких уникають жінки.

Читайте також: З якими чоловіками жінки почуваються щасливіше: відповідь вчених

Мамин синок

Багато жінок вважають, що якщо чоловік любить та поважає свою маму, то буде так само ставитися до дружини.

Але це не стосується тих випадків, коли чоловік за будь-якою порадою дзвонить до мами, якщо вона досі оплачує його рахунки, якщо чоловік пропонує жінці порадитися з його матір'ю в різних питання.

"Хлопчик"

Жінок відштовхує, коли чоловік не може самостійно прийняти рішення, коли часто через будь-яку дрібничку, приймає занадто близько до серця те, що жінка не згодна з його думкою. За чоловіка, який з будь-якого дріб’язкового конфлікту влаштовує істерику, заміж виходити не хочуть.

Бодібілдер

Якщо чоловік стежить за фігурою – це добре. Однак, коли милування своїм тілом переходить у манію, чоловік не може прожити і кілька годин без селфі в дзеркалі, а всі теми розмови зводяться до захоплення досягненнями в залі, жінки не хочуть пов’язувати своє життя з такими чоловіками.

Невдаха

Жінки не поспішають виходити заміж за чоловіка, який не здатний прийти на допомогу, коли жінці це необхідно, який ледачий та живе за рахунок батьків, і не переймається про майбутнє.

Неприступний

Це тип чоловіків, які ніколи не починають розмову, а якщо вже хтось запитає, то відповіді дуже короткі. Вони не сміються над будь-якою спробою пожартувати.

"Поганий хлопець"

Жінки сумніваються, чи варто заводити стосунки з чоловіком з кримінальним минулим, чоловік, який може підняти руку на жінку, торгує наркотиками або вживає сам.

Зрадник

Жінка може не знати напевно про те, що у її чоловіка є хтось на стороні. Але вона може здогадуватися. Але певна поведінка може свідчити про зраду. Наприклад, коли він говорить по телефону і виходить в іншу кімнату, коли не хоче, щоб жінка йшла з ним на якусь вечірку, коли в його будинку або машині випадково валяються різні жіночі речі (косметика, аксесуари).

Чоловік, який постійно запитує

Жінкам приємно, коли чоловік цікавиться її думкою, але коли він ставить запитання про все і завжди, це відверто дратує. Наприклад, питання "Чи можна тебе поцілувати?", "Чи можемо ми зайнятися сексом?", "Тобі сподобалося?", "Все нормально?" виводять жінок із себе.

Занадто владний чоловік

Чоловік, який хоче контролювати кожен крок жінки, відлякує її. У партнерів має бути особистий простір.