Таку думку в інтерв’ю сайту 24 висловив генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі.

Читайте також: У прокат виходить український документальний фільм, який вже отримав світове визнання

На його думку, сьогодні українське кіно виходить на належний рівень. Принаймні, нові фільми, які ще не виходили на екрани. Серед такого хорошого кіно Халпахчі назвав "Мир вашому дому", який має вийти на великі екрани цієї весни.

"Це якраз фільм, який зачепить і маси, і має сподобатись інтелектуалам", – переконаний директор "Молодості".

"Інша картина, яка мені дуже сподобалась, – це словацько-українська копродукція "Межа" (має вийти влітку 2017 – "24"). Дуже цікава історія про входження Словаччини до Шенгену, і про те, як люди жили контрабандою і спекуляцією, яка відбувалась на кордоні", – розповів Андрій Халпахчі.

Він також звернув увагу на дебют Аркадія Непиталюка – "Припутні" (прем’єра анонсована на 26 вересня). Халпахчі описав цей фільм так: "Історія невеличкого містечка, з чудово зробленими характерами".

Дуже важливо для розвитку вітчизняної кіноіндустрії, за словами Халпахчі, щоб український глядач повірив в українське кіно. "У нас же не всі зацікавлені демонструвати свої фільми, бо вони знають, що потім вони не продадуть їх в Україні", – зазначив кіноексперт.

Інтерв'ю повністю читайте тут: Халпахчі: Коли я йшов у "Молодість", я розумів, що це назавжди