Про це науковець та еколог з Обернського університету (США) сповістив у своєму блозі, який опублікував на сторінці у Twitter. Вчений закликав поширювати цей перелік, щоб люди звернули увагу на зникнення унікальних видів тварин.

Читайте також: Американський суд відмовився визнати слонів особистостями, щоб визволити їх з неволі

Відверто кажучи, пригнічує постійно думати про те, що деякі істоти покинули наш світ назавжди, і ми ніколи більше їх не побачимо. Але я вважаю, що це важливо для нас – знати про вимирання і втрати реальних видів, а не тільки статистичні дані, – зазначив автор дослідження.

Цього року Девід Стін виділив три основних види тварин, які назавжди зникли у 2017 році.

Кіт-рибалка

Мешканці Південно-Східної Азії. Наразі їх вже не залишилося на острові Ява в Індонезії – їх первинному місці проживання. Стін все одно вважає, що десь вони точно залишилися, але поки включає їх в свій список 2017 року.

Три види ящірок

Мешканці з острова Різдва. Серед них: гекон Листера (Lepidodactylus listeri), синьохвостий і лісовий сцинк з острова Різдва.

Кажани

На острові Різдва також тепер немає кажанів виду Pipistrellus murrayi.

Читайте також: Фотограф знімає тварин у неймовірно проникливих ракурсах: фото

Вчений уточнив, що перерахувати якісь конкретні зниклі види досить непросто, тому що деякі досі продовжують жити в неволі, інші – зникають протягом десятиліть, а є й такі тварини, які вимирають в одних регіонах, але чіпляються за життя в інших. Сам Девід Стін вже протягом багатьох років вивчає проблему зникнення видів на планеті Земля. Своїми дослідженнями він сподівається привернути увагу людства до збереження життя і первозданної природи.