24 канал з'ясував, на кого із зодіакального спектра чекає кар'єрне зростання восени.

Вас може зацікавити Життя перевернеться: астролог визначив 3 знаки зодіаку, яких у вересні чекають кардинальні зміни

Скорпіон

Попри те, що початок осені, зокрема вересень, може стати доволі ризикованим часом для Скорпіонів у плані роботи, середина – кінець цього сезону принесуть Скорпіонам бажане визнання та підвищення.

Коли Скорпіонам запропонують новий проєкт чи незнайоме заняття на роботі у жовтні – листопаді, їм не варто відмовлятися – складний та свіжий проєкт може принести омріяну славу та збільшення не тільки статусу, але і зарплати.

Телець

Творчий Телець постійно намагається прорватися до нових вершин (на жаль, іноді без успіху). Проте осінь 2022 року зможе стати для представників цього знака зодіаку доленосною та підкине можливість проявити себе.

Тельцям не варто закриватися в собі та почати довіряти людям – вони зможуть запропонувати, на перший погляд, ненадійну авантюру, яка в результаті виявиться ключем до визнання та збагачення Тельців.

Риби

Для Риб осінь буде плодючою та активною у плані роботи. Чим більше Риби будуть працювати восени, тим більше шансів у них буде не тільки отримати премію, але і нарешті досягти бажаного підвищення.

Восени Риби зможуть проявити себе на робочому місці, що може зацікавити інших роботодавців. Внаслідок цього представники водного знаку зодіаку зможуть перейти на престижніше та більш оплачуване місце.