Люди зазвичай ставлять товстянку, оскільки вірять, що ця рослина приваблює у дім достаток і фінансовий успіх. Однак, не товстянкою єдиною. Ще кілька рослин, які залучають добробут у помешкання.

Актуально Як часто треба поливати ялинку, яку купили в горщику

Рослини, які можна поставити вдома замість товстянки

Заміокулькас або інша назва – доларове дерево. Йому не потрібно багато умов для розвитку. Найпростіше розмножувати заміокулькас живцями. Треба просто зрізати гілку з брунькою та закопати в ґрунт. Також важливо регулярно поливати доларове дерево. Однак, рослину не варто ставити, якщо ви маєте дітей або тварин, бо сік цієї рослини є отруйним.

Заміокулькас
Заміокулькас / Фото "Камелія"

Сансевієрія або як кажуть у народі, тещик язик. Це досить розповсюджена рослина. Деякі люди переконані, що сансевієрія залучає у дім достаток, тому ставлять одразу кілька таких вазонів. Варто сказати, що тещин язик додає затишку у дім.

Сансевієрія
Сансевієрія / Фото "Флоріум"

Драцена, за словами езотериків, приваблює не лише багатство, а й сильну вдачу у будь-яких починаннях. Має вигляд пальми, тому стильно доповнює інтер'єр як у робочому кабінеті, так і в спальні. Кажуть, що драцена допомагає людині залишатися енергійною та бадьорою. До речі, драцена росте швидше, ніж пальма.

Драцена
Драцена / Фото "Мова Квітів"

Філодендрон вважається довговічною рослиною, яка не потребує великого догляду. Тож буде гарною ідеєю поставити філодендрон замість грошового дерева. За фен-шуєм ця рослина є символом вогню.

Філодендрон
Філодендрон / Фото "Камелія"

Пахіра є досить екзотичною рослиною для України. Однак, попри це, вона подобається багатьом людям. До того ж квітка залучає багатство, достаток і позитивну енергетику.

Пахіра
Пахіра / Фото Flowers.ua