За час президентства Володимира Зеленського на рахунку його дружини Олени назбиралося чимало ділових поїздок, офіційних зустрічей та публічних виходів. Черговою важливою появою перша леді України потішила фанатів напередодні, 23 вересня.

Читайте також: У сорочці і картатих кюлотах: стильний образ Олени Зеленської для зустрічі з Мілою Куніс

Як раніше повідомлялося, президент України розпочав візит до США, аби взяти участь у 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. На офіційній сторінці Офісу Президента України у Facebook з'явилося перше фото з аеропорту, на якому він постав разом зі своєю дружиною, тримаючись за руки.

Олена Зеленська постала на телетрапі у вже знайомому фанатам бежевому костюмі, який складався з об'ємного піджака та широких вкорочених штанів. Прихильники першої леді України неодноразово помічали її раціональність у наповненні власного гардероба.

Проте свій буденний образ Олена Зеленська зуміла доповнити яскравою і трендовою деталлю, а саме – шовковою хусткою. Варто додати, що таким аксесуаром часто довершувала "лук" Іванка Трамп. А обличчя першої леді Україна закривали чорні сонцезахисні окуляри.


Олена та Володимир Зеленські прибули до США / Facebook / Офіс Президента України