Про це йдеться на офіційному сайті SkyTrax.

За словами поважних аналітиків, серед пасажирів з усього світу було проведено опитування. Респондентами стали понад 20 мільйонів людей зі 100 країн. Відповідно до їхніх відповідей, дослідники склали рейтинг найкращих авіаперевізників та нагородили відзнаками.

Читайте також: Лоукостер WizzAir скасовує майже два десятка рейсів з Польщі на осінь та зиму

Підрахунки представників SkyTrax надали першість авіакомпанії Singapore Airlines. Перевізник отримав нагороди як авіакомпанія з найкращими місцями у першому класі. Окрім цього, Singapore Airlines одержали кілька відзнак за найкращі лаунж-зони в Азії для пасажирів бізнес та першого класу.

Водночас аналітики створили список кращих авіаперевізників Європи. Перемогу в цьому рейтингу здобула компанія Lufthansa. До трійки кращих також ввійшли Swiss International Air Lines та Austrian Airlines.

Окрім цього, аналітики оцінили сервіс та відгуки щодо лоукост-компаній. Очолила рейтинг компанія AirAsia, а європейський список – Norwegian. До п'ятірки кращих в Європі ввійшов й популярний серед українців Ryanair.

Рейтинг найкращих лоукост-авіакомпаній у Європі в 2018 році:
1. Norwegian
2. EasyJet
3. Eurowings
4. Ryanair
5. Jet2.com
6. Vueling Airlines
7. WOW Air
8. АirBaltic
9. Wizz Air

Загалом дослідження охопило понад 330 авіакомпаній. Його результати перевірили незалежні експерти та визнали, що рейтинги складені неупереджено та згідно з усіма міжнародними нормами.