Британська знаменитість Роузі Гантінгтон-Уайтлі, яка із голлівудським актором Джейсоном Стетхемом виховує спільного сина, не припиняє дивувати прихильників. Адже попри материнство і зйомки у проектах вона з легкістю знаходить час і для свого блогу. У мережі зваблива Роузі не тільки ділиться ефектними кадрами з приватного життя, але й сміливо дає поради своїм підписникам.

Читайте також: Розкішна Розі Хантінгтон-Уайтлі похизувалася фігурою в рекламі купальників: пікантні кадри

Так, днями модель опублікувала 7 фото, на яких показала, як можна по-різному виглядати упродовж тижня. Капсульний гардероб був створений в улюбленій для Роузі Гантінгтон-Уайтлі чорно-біло-нюдовій гамі. Саме такі кольори переважають у гардеробі моделі.

Штани, спідниці, костюми, блузки та футболки, класична чорна сукня чи піджаки – такі повсякденні речі можуть виглядати не нудно. І це з легкістю довела знаменита британка. В такому одязі можна не тільки піти на роботу в офіс, але й на романтичне побачення чи прогулянку з друзями. У будь-якому випадку, як демонструє Роузі Гантінгтон-Уайтлі, жінка буде мати приголомшливий вигляд.


Як виглядати стильно: Роузі Гантінгтон-Уайтлі / Instagram / @rosiehw


Модель Роузі Гантінгтон-Уайтлі
/ Instagram / @rosiehw


Вбрання на кожний день тижня / Instagram / @rosiehw


Стильний образ Роузі Гантінгтон-Уайтлі / Instagram / @rosiehw


Британська модель показала вбрання на кожен день
/ Instagram / @rosiehw


Ефектний одяг для офісу / Instagram / @rosiehw


Гардероб Роузі Гантінгтон-Уайтлі
/ Instagram / @rosiehw