На цьогорічну подію Met Gala, за попередніми підрахунками, завітало від 600 до 700 гостей, особисто яких відбирала головна редакторка Vogue Анна Вінтур. Ті зіркові гості, які удостоїлись взяти участь в балі Інституту костюма музею Метрополітен, повинні були заплатити 30 тисяч доларів за вхідний квиток. Але якщо вони мали бажання провести вечір за заброньованим наперед столиком на закритій вечірці, ціна такої послуги склала 275 тисяч доларів.

Читайте також: Met Gala 2019: найрозкішніші вбрання із червоної доріжки

Феноменальні ціни лише за вхідні квитки, окрім розкішних образів, обійшлись знаменитостям у чималу суму, але, як відомо, всі вкладені кошти у захід будуть спрямовані на благодійність задля розвитку музею Метрополітен. Відтак, знайшлись ті зірки, які засвітились лише на червоній доріжці і не мали наміру витрачати "зайвих" 300 тисяч доларів за келих шампанського в компанії інших зірок. Але такі модники та модниці, як Кайлі Дженнер з Тревісом Скоттом, Кім Кардашян і Каньє Вест, Кеті Перрі, Пріянка Чопра та Нік Джонас і багато інших вирішили досхочу нагулятись на вечірці, закритої від фотокамер.

У Harper's Bazaar Australia зробили підбірку світлин, які залишали самі актори, моделі та виконавці у своїх соціальних мережах під час after party (вечірки) Met Gala 2019.


Кендіс Сванепул і Джоан Смоллс / Harper's Bazaar Australia


Кендалл Дженнер / Harper's Bazaar Australia


Джіджі Хадід / Harper's Bazaar Australia


Кім Кардашян і Каньє Вест / Harper's Bazaar Australia


Хейлі Бібер / Harper's Bazaar Australia


Кайлі Дженнер / Instagram / @thekkwdaily


Вінні Харлоу / Harper's Bazaar Australia


Ешлі Грем / Instagram / @ashleygraham


Ріта Ора / Instagram / @kathyjeung


Серена Вільямс / Instagram / @serenawilliams


Донателла Версаче / Instagram / @donatella_versace


Пріянка Чопра і Нік Джонас (в центрі) / Harper's Bazaar Australia