Про це повідомляє Daily Mail.

Кадри стали відомими через участь їхніх авторів у фіналі престижного фотоконкурсу Sony World Photography Awards 2017. Судді відібрали дитячі фото серед величезної кількості робіт різних категорій, щоб показати шокуючу різницю умов, в яких змушені зростати діти.

Китайська провінція Гуйчжоу. Батьки хлопчика збирають урожай в полі, в той час як його 90-річна бабуся залишається з ним.

Хлопчик з великою кількістю свіжих ран, які згодом стануть шрамами. В Західній Африці, звідки дитина – це типові "прикраси" для місцевих племен.

Портрет був зроблений на кладовищі у Манілі, на Філіппінах, де живе комуна бездомних. Там живе і цей малюк. Єдина його радість серед кісток та бруду – повітряна кулька, яку він випадково там знайшов.

11-річний Лі Ханг, що страждає від синдрому Прадера-Віллі, на фотографії проходить традиційну китайську процедуру зі зниження ваги зовсім нетрадиційними способами лікування.

Церемонія в храмі сикхів у одному з районів Парми, Італія.

Маленька дівчинка проходить Навджот, тобто церемонію хрещення в зороастризмі (стародавнє пророцьке віровчення). Такий ритуал в дівчат означає, що їй ніколи не буде дозволено вийти заміж за межами релігійної течії. Мумбаї, Індія.

11-річний Таха Сірхах йде з іракським прапором по випаленому родовищу нафти, місто Кайяра, Ірак. Його батько був убитий під час окупації міста ІДІЛ.

Дівчатка-близнюки неймовірно старанно працюють на тренуванні з гімнастики в китайській спортивній школі в Цзінін, провінція Шаньдун. Маленькі гімнастки тренуються в спортивному залі практично з часу, як вони почали ходити.

Коли автор фотографії попросив сумного хлопчика усміхнутися, він сказав, що "не може". Каїр, Єгипет.

2-річний хлопчик під час болючої церемонії шрамування, Бенін, Західна Африка.

У Сенегалі в Африці маленька дівчинка чіпляється до краю вікна автобуса з напруженим глибоким виразом на обличчі.

Дев'ятирічна дівчинка Сюзанна сидить у своєму притулку у напівзруйнованому автомобілі за межами зруйнованого будинку, в якому вона живе. Рівень бідності тут становить 47 відсотків, Гюмрі, Вірменія.

У провінції Ганьсу в Китаї – одна з мільйонів дітей, яких покинули батьки, переїхавши у великі міста. Ця дівчинка розповідає, що її мати "втекла" від неї, коли їй було шість місяців.

У джунглях Суматри, Індонезія, діти жартують із старійшиною племені на острові Ментавай.

Хлопчик з Оману позує на фото з гвинтівкою батька. Він ще дуже молодий, щоб використовувати її, як пояснив автор фото, але його попросили потримати зброю, в той час як його батько приймає гостей.

У віддаленому селі в Індії хлопець тримає череп та "чаклує" над ним, для того щоб в їхній місцевості наступного року були дощі та кращий урожай. Таке дійство відбувається традиційно як частина фестивалю.

Зворушливе фото, де хлопчик з Південного Таїланду сперся від втоми на голову буйвола у світлі ранкового туману.

Читайте також: Опубліковано найкращі кадри престижного фотоконкурсу