Про це пише Daily Mail.

Канадський фотограф Крістофер Хервіг проїхав близько 30 тисяч кілометрів пострадянського простору в пошуку химерних автобусних зупинок.

Як розповідають у виданні, незважаючи на те, що СРСР розпався більше 25 років тому, химерні автобусні зупинки досі "прикрашають" населені пункти різних країн.

Для того, щоб зібрати велику колекцію знімків таких зупинок, він відвідав 13 країн: на машині, автобусі і таксі Хервіг об'їздив Україну, Казахстан, Туркменію, Узбекистан, Киргизію, Таджикистан, Молдову, Вірменію, Грузію, Литву, Латвію, Білорусь та Естонію.

Як розповів фотограф, ідея фотографувати автобусні зупинки у нього виникла спонтанно. У 2002 році, проїжджаючи велосипедом з Лондона до Санкт-Петербурга, він щогодини намагався зробити вдалу фотографію на своєму шляху. Фотографуючи різні цікаві місця, його дуже зацікавили автобуси на зупинках, після чого захоплення такою архітектурою переросло у проект – видання книги "Радянські автобусні зупинки".

Я зрозумів, що за залізною завісою і кліше про Радянський союз мільйони людей жили, мріяли і творили мистецтво у буденних речах,
– зазначив Крістофер Хервіг.

Читайте також: Найкращі фото архітектури від престижного конкурсу