Жінкою, якій телефонував одіозний Ілля Кива, виявилась модель та організатор публічних заходів Юлія Панкратова. Журналісти видання "Вести" поспілкувались з одеситкою, яка, за її словами, здивувалась через відеоролик не менше інших.

Читайте також: Киву спіймали на дивному занятті в Раді: відео

Я займаюся організацією конкурсів краси, але сама в них участі не беру. Моя контактна інформацію не прихована і я людина публічна. По цьому, можливо, Ілля Ківа хотів допомогти з благодійного боку. Ми допомагаємо дітям, дитячим будинкам. Особистого спілкування з Ківою у мене ніколи не було,
– прокоментувала відеоролик Юлія.

Жінка додала, що й гадки не мала, хто їй телефонує, адже не піднімала слухавку, а її контакти є в мережі та на візитках, оскільки вона – публічна людина. Хоча на відео помітно, що перед дзвінком Юлії Ілля Кива з нею листувався у вайбері. Панкратова зізналась, що наразі їй телефонують з різних номерів у зв'язку з вірусним відео, але вона ігнорує дзвінки. Через особливий інтерес до неї після відеоролика вона також закрила всі сторінки у соціальних мережах.


Як виглядає модель, з якою в Раді переписувався Кива / Фото: "Вести"

."..Вся ця ситуація для мене шокова. І зовсім незрозуміло, навіщо приписувати з ним зі мною якісь стосунки... Роздули, що у мене немає пари і відносин, що насправді не є дійсністю. Моя контактна інформація є на візитках. Я публічна людина", – заявила жінка.

Дивіться відео, як Ілля Кива "розважається" у Верховній Раді:

Що відомо про Іллю Киву?Був кандидатом у президенти на виборах 2019 року. Програв, проте пройшов до парламенту на виборах того ж року у складі "Опоплатформи". До цього очолював "Соціалістичну партію України".

Ще раніше працював у правоохоронних органах Полтавщини, Донеччини та Херсонщини. Деякий час Кива керував полтавським осередком "Правого сектора" та був регіональним політичним керівником "Правого сектора" на сході України.

У 2015 році Кива став головою Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції. Проте він відмовився проходити переатестацію в нову поліцію, а також психологічну експертизу. Тож Киву звільнили із займаної ним посади.