Невдовзі 26-річна Анастасія Суббота із Запоріжжя підкорюватиме світ та експертне журі Міс Всесвіту не одним вбранням від українських дизайнерів. Красуня вже готова їхати до США, де 8 грудня представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси. Та поки до від'їзду залишився всього день, Анастасія залюбки показала головну сукню, яку везе за кордон.

Читайте також: Які українки вражали Дональда Трампа на конкурсі краси "Міс Всесвіт": фото

Вбрання, за словами красуні, виготовили спеціально для особливого дефіле, під час якого красуні демонструватимуть традиції своєї держави. Зелену сукню пошили із різних шматків тканини, показавши красу України з висоти пташиного польоту. Виріб декорований нашивками з пір'я, паєтками і мереживом з ефектом 3D, які неодмінно вразять суддів конкурсу. Особливим є й головний убір, який нагадує образ мавки.

Прикраса для голови виготовлена з живих гілок, колосків, квіток мальви, стебел кукурудзи, а всередині – вмонтована підсвітка,
– поділилась Анастасія Суббота.


Міс Україна-Всесвіт Анастасія Суббота / Instagram / @awwsaturday

Цікаво, що образ красуні приховує і символічне значення. Виріб із назвою "Зелена Україна" нагадає світу, наскільки важливим є захист природи та турбота про екологію.

"Ідея – показати Україну такою, якою її бачить птах з висоти свого польоту. Такою, якою ми її любимо і знаємо: з її неповторними луками, родючою землею, лісами, ріками, унікальними флорою і фауною. У костюма також є своя "зелена ідеологія", яка закликає всіх українців пам'ятати, що ми повинні щодня змінювати себе і свої звички, берегти природу, щоб наші нащадки могли побачити Україну такою ж прекрасною", – пояснила Анастасія Суббота.


Анастасія Суббота показала головну сукню для шоу / Instagram / @awwsaturday

Авторами сукні є дизайнери зі студії SVITLO, які вже четвертий рік поспіль допомагають переможницям Міс Україна Всесвіт вражати експертів та глядачів престижного конкурсу краси. Вбрання Анастасії Субботи важить 28 кілограмів, а над його створенням працювали 10 людей упродовж майже 3 місяців.

Цікаво, що Анастасія Суббота могла взагалі не поїхати на конкурс Міс Всесвіт 2019. Дівчина мала чималі перешкоди в отриманні візи та за кілька тижнів до виїзду оголосила, що посольство не дало дозвіл на її поїздку. За словами представників Міс Україна Всесвіт, всі документи та інформація про перемогу на першому етапі шоу були непереконливими для дипломатів. Після чималого резонансу в ЗМІ Анастасії Субботі таки видали американську візу. За кордон вона вирушить вже у середу, 27 листопада. Фінал конкурсу Міс Всесвіт пройде 8 грудня в Атланті, США.