На масштабній виставці електроніки в Лас-Вегасі один з провідних світових автовиробників Daimler представив новий надсучасний автомобіль, створений у співпраці зі сценаристом Джеймсом Кемероном. Німецька компанія стверджує, що розробники черпали натхнення з науково-фантастичного фільму "Аватар".

Читайте також: Творець "Аватару" розповів, чому затримав випуск сиквелів аж на 10 років

Творці автомобіля стверджують, що це абсолютно нова взаємодія людини, машини та природи.

Творець культової картини обіцяє, що в "Аватарі 2" буде представлено більше транспортних засобів та техніки, які будуть супроводжувати безліч форм життя інопланетян з оригінального фільму 2009 року.

Мені подобаються транспортні засоби, космічні апарати, літаки, зброя, боєприпаси. Я цілковитий дивак, коли справа стосується цих речей,
– розповідав раніше Джеймс Кемерон.

Окрім того, Джеймс Кемерон показав, як виглядатимуть нові фільми-франшизи. Так, на офіційній сторінці проєкту в твіттері з'явилося кілька концепт-артів із сиквела фантастичної стрічки.

У сиквелах ви не просто повернетесь на планету Пандора, а досліджуватиме нові куточки світу,
– зазначили творці "Аватару".


Аватар 2 / Twitter / @officialavatar


Аватар 2 / Twitter / @officialavatar

На ілюстраціях зображені іншопланетні ландшафти і головні герої фільму, які осідлали великих тварин і полювали на рибу зі списом.


Аватар 2 / Twitter / @officialavatar


Аватар 2 / Twitter / @officialavatar

Творці стрічки запланували вихід "Аватара 2" на 17 грудня 2021 року. Опісля з'являться ще три фільми – в 2023, 2025 та 2027 роках.
Нагадаємо, що станом на грудень 2019 року Джеймс Кемерон завершив проміжні зйомки сиквелів. Так, на твітер-сторінці Avatar з'явилося фото, на якому можна помітити резервуар з водою і сцену з масивного флагманського корабля "Морського дракона".