"Якщо ви запитаєте мене, що я найбільше хотів би винайти в моді, я б сказав – білу сорочку. Для мене сорочка – основа всього. Все інше приходить потім", – говорив колись легендарний дизайнер Карл Лагерфельд. І він не помилявся. Це вбрання повинно бути у кожної людини, адже на будь-якій події саме сорочка у поєднанні з іншими речами буде виглядати гармонійно та доречно.

Читайте також: Як завжди виглядати стильно, маючи 10 речей: корисні поради від Андре Тана

Цікаво, що це правило вже неодноразово використовували найпопулярніші модниці світу. Завдяки білій сорочці вони з легкістю створювали образи, в яких можна постати не тільки на світській вечірці чи прогулянці, але й на офіційних подіях. Як цього досягнути – дивіться на прикладах блогерів та зірок.

Сорочка чудово поєднується зі штанами будь-яких фасонів. Чи це порвані джинси, чи класичні чорні штани – у такому образі модниці завжди виглядатимуть у тренді. А от яскраві аксесуари чи взуття допоможуть створити витончений образ або ж casual.


Як носити білу сорочку зі штанами / Fashion Lady

Стильно красуні виглядатимуть і в штанних костюмах з сорочкою. Водночас цей образ не буде як звичайний офісний, що неодноразово доводила дизайнерка Вікторія Бекхем.


Вікторія Бекхем у сорочці та штанному костюмі / The Shirt Company

А от біла сорочка у поєднанні зі спідницями може створити бездоганний романтичний look. Універсальний елемент гардеробу стильно поєднається з вбранням різного фасону чи тканини.


Біла сорочка у поєднанні зі спідницями / A Beautiful Life by Kenny

Скромний осінній образ модниці можуть створити завдяки светру будь-якого кольору та сорочки. В такому вбранні кожна дівчина почуватиметься комфортно. Окрім цього, вбрання можна поєднувати як зі спідницями, так і зі штанами.


Стильний образ з білою сорочкою / Pinterest


Ефектний образ / Fashion Lady