У гардеробі іспанської королеви можна знайти чимало витончених речей. Летиція – любителька мінімалістичних, однак брендових виробів, тому з легкістю створює образи, які підкреслюють її поважний титул. Днями Її Величність взяла участь у двох заходах, продемонструвавши відмінний стиль.

Читайте також: У спідниці з вишивкою: королева Іспанії продемонструвала стильне вбрання

На кліматичному форумі COP25, який пройшов 11 грудня, королева Летиція постала перед громадськістю у картатій сірій сукні. Струнку талію Її Величність вирішила підкреслити тонким поясом, який гармонійно доповнював образ. А от ефектним акцентом став трендовий чорний кейп, який Летиція одягнула поверх сукні. Туфлі-човники та клатч завершили бездоганний образ королеви.


Королева Летиція у Мадриді / Getty Images

Однак кількагодинний захід не втомив знамениту іспанку. Вже наступного дня вона красувалась у спідниці з хижим принтом, яка є одним із головних трендів сезону. Доповнила образ Летиція чорною кофтою, ремнем та чоботами на підборах.

У такому ефектному вбранні Її Величність взяла участь у ще одному важливому форумі. Темою зустрічі були соціально-економічні наслідки аварій з дітьми, які стали жертвами. Летиція презентувала статистику, яку склали її помічники.


Ефектний образ королеви Летиції / Getty Images