49-річна українська співачка Ірина Білик поділилася з шанувальниками архівним кадром. На опублікованому фото, зробленому багато років тому, впізнати Ірину Білик досить складно.

Читайте також: Ірина Білик розповіла про втрату рідної людини

Співачка показала архівне фото, на якому виступає на сцені з короткою стрижкою. Звабливості рудоволосій Ірині Білик додає сукня з оголеними плечима і чокер з червоною квіткою. У дописі співачка розповіла, за що любить кожну пору року й анонсувала вихід нового треку – "Червона помада".

Я люблю всі пори року. Весну за те, що у мене день народження. Зиму – тому що Новий рік і сніг. А нинішню осінь я люблю за те, що 15 листопада ви почуєте прем'єру моєї нової пісні. Ех, дівчата! Фарбуємося червоною помадою і виходимо на полювання,
– написала Ірина Білик.

Співачка не вперше ностальгує разом зі своїми прихильниками. Вона вже неодноразово публікувала фото, зроблені багато років тому. Один із дописів вона присвятила привітанню з Днем вчителя.

Можна любити чи не любити шкільні роки, але вони формують нашу особистість. Педагог – це не професія, а покликання. Сьогодні я згадую свою школу і вчителів, адже скоро День вчителя,
– написала Ірина Білик у своєму інстаграмі.

Іншою світлиною Ірина Білик нагадала про те, якою була на початку кар'єри та до кардинальних змін іміджу.