Найпоширеніша відмова щось роботи – відсутність сили волі. Але це міф! Сила волі у вас є, але можливо ви її не тренуєте. Її можна порівняти із м’язами, якщо їх не тренувати – то вони слабшають.

Читайте також: Ранкові звички, які зроблять день продуктивним

Виконуйте все поступово

Жорсткі рамки – це прямий шлях до зриву. Якщо ви хочете відмовитись від солодкого – відмовляйтесь поступово, дозволяючи собі час від часу поласувати невеликою порцією шоколаду. Якщо хочете прокидатись раніше – кожна дня заводьте будильник на 10 хвилин раніше. Адже будь-яке нововведення – це стрес для організму.

Вирішуйте важливі та важкі завдання зранку

Один з найефективніших способів впоратися з неприємними справами – зробити їх з ранку. Якщо відкладати завдання, то у більшості випадків ви його не виконаєте зовсім. У випадку, коли справ назбиралось дуже багато – виконуйте по одній кожного ранку. Наприклад, сьогодні наведіть порядок у платіжках комунальних послуг, а завтра – розберіть шафу чи приберіться на кухні.

Більше рухайтеся

Якщо у вас офісна робота і більшу частину часу ви перебуваєте без руху, ваші м'язи розслаблюються, а разом з ними і ваш мозок. Заради експерименту спробуйте ходити на роботу пішки або робити зарядку щоранку, так ви відчуєте прилив сил та енергії. А виконувати роботу в такому настої куди приємніше та легше.

Хваліть себе

Якщо ви будете себе підбадьорювати, то будете підвищувати свою продуктивність. Ви можете не лише словесно себе стимулювати, а й купувати якісь дрібнички.

Спіть

Про користь повноцінного та здорового сну говорять дуже багато. Тож досить ігнорувати сон! Якщо ви не висипаєтесь, то зранку ви будете себе почувати так, наче вчора добряче випили на вечірці. В такому стані важко сконцентруватись та приймати важливі рішення, а впоратись із стресом буде практично неможливо. Сплануйте свій день так. щоб у вас залишалось 7-8 годин на сон у будь-якому випадку. Якщо ви виспитесь та заробите зарядку, то протягом дня встигнете вирішити у кілька азів більше справ!