Завжди в тонусі, завжди усміхнений, одягнутий згідно з останніми тенденціями моди. А якщо тренди йому не до вподоби – одягнеться, як простий американський фермер і все одно виглядатиме неперевершено, бодай для своїх фанаток.

Читайте також: Алан Юстас – людина, яка стрибнула з парашутом зі стратосфери

Чому Круза можна вважати залізною людиною? Ну добре – обмежимося просто терміном – "супергерой".

Першого мотоцикла Том Круз придбав собі у 12 років.

Колись у Лондоні актор врятував жінку, на яку напали розбійники. Він навіть переслідував нападників.

Також він став свідком аварії, у якій постраждала дівчина. Чоловік разом з нею поїхав до лікарні швидкої допомоги. Там з'ясувалося, що в жінки немає медичної страховки, тому актор оплатив великий рахунок самотужки.

Для зйомок у фільмі "Найкращий стрілець" Круз навчився літати на літаку та отримав ліцензію пілота. Більшість трюків для своєї головної кіно-епопеї "Місія Нездійсненна" Круз виконав самостійно.

Том Круз у фільмі
Том Круз у фільмі "Найкращий стрілець"

А ще актор, либонь, вірить у якусь магічну силу числа 11. Саме настільки років його друга дружина – Ніколь Кідман була молодша за першу – Мімі Роджерс. Стільки ж років різниці було між Кідман і Кеті Холмс – третьою дружиною актора, щоправда із нею Круз теж розлучився. Але за особисте життя, схоже, актор не хвилюється: йому 55, а він досі залишається улюбленцем усіх жінок планети.

Друга дружина актора – Ніколь Кідман
Друга дружина актора – Ніколь Кідман

Третя дружина Круза – Кеті Холмс
Третя дружина Круза – Кеті Холмс

Перша кохана Тома Круза – Мімі Роджерс
Перша кохана Тома Круза – Мімі Роджерс

Хоча в юності Круз ризикував залишитися без жіночої компанії назавжди. Важко повірити, але Том вступив до духовної семінарії, оскільки мав намір стати священиком. На щастя для жінок, через рік він її кинув. Пощастило і режисерам, адже майже всі фільми за участю Тома Круза мають фінансовий успіх. Його робота є гарантією багатомільйонного прибутку.

Читайте також: Мартін Стрел – видатний плавець, який проплив всі найбільші річки

Упродовж кар’єри у актора були і психологічні кризи, проте, допомогли йому не психологи. Як відомо,Том давно є членом релігійного вчення Саєнтологів. Саме воно, на думку актора, і допомогло йому вирішити особисті проблеми і віднайти в собі сили. Більше того, слабкість Том Круз ненавидить понад усе, тому він погоджується грати тільки сильних і впевнених у собі особистостей. Не дивно, що його неодноразово називали наймогутнішою знаменитістю планети.