У Лондоні відбувся традиційний військовий парад, приурочений до так званого офіційного дня народження королеви Великобританії Єлизавети II. Привітати монарха і членів королівської сім'ї на вулицях зібралися тисячі жителів і гостей британської столиці. Сама Єлизавета II разом з чоловіком Принцом Філіпом проїхалася в кінному екіпажі.

Читайте також: Стиль через століття: найкращі образи королеви Єлизавети ІІ

Королева народилася 21 квітня, однак в королівській сім’ї святкування влаштовують в червні, коли тепліше. Зазвичай святкову ходу проводять у другу суботу червня, але в цьому році у зв'язку з трагічними подіями в країні її перенесли на тиждень.

Нагадаємо, що в останній місяць Лондон сколихнуло одразу три трагічні події: напад на перехожих, вибух на концерті в Манчестері та масштабна пожежа в багатоповерхівці Гренфелл-Тауер.

Королева зазначила, що хоча "сьогоднішній день – традиційно святковий", британцям важко уникнути похмурих настроїв. А зранку 19 червня, сталась ще одна трагічна подія: у Лондоні на Seven Sisters Road поблизу парку Finsbury фургон в’їхав у натовп людей, які вийшли з мечеті.