Аби залучити у дім щастя та удачу варто дотримуватись смаків майбутнього господаря року. У рік Жовтого Земляного Собаки віддайте перевагу таким кольорам, як жовтий, золотий, коричневий та помаранчевий. Також можливе поєднання золотого з червоним або із зеленим. Крім звичайних ялинкових іграшок, варто придбати статуетки та листівки у формі Собаки, завдяки їм рік буде сприятливим.

Читайте також: Що подарувати дівчині на Новий рік: цікаві ідеї

Іграшки

Оформляючи новорічну ялинку іграшками, дотримуйтесь правильно підібраної палітри. Прикраси можуть бути різноманітними – у вигляді сніговитка, собаки, янгола. Все залежить від ваших уподобань.

Дотримуйтесь послідовності у розташуванні іграшок. В такому випадку ялинка буде виглядати більш ефектно та видовищно.

Гірлянди

Що ж стосується гірлянди, то це одна із найпривабливіших деталей. Однак не забувайте, все залежить від самих іграшок та їх розташування.

Розмістіть ліхтарики по геометрії ялинки. В такий спосіб це підкреслить її фігурну частину і вона стане в рази гарнішою.

Читайте також: Що подарувати хлопцю на Новий рік 2019: ідеї подарунків, які сподобаються коханому

Крім того, якщо бажаєте, аби зелена красуня виглядала красивою та нарядною придивіться до мішури ("дощику"). Її можна оформлювати трьома варіантами – по спіралі, вертикально і горизонтально. Цього року актуальна мішура золотистого відтінку. Важливо, аби вона гармоніювала із іншими прикрасами.

Як прикрасити ялинку власноруч

Також можна прикрасити ялинку власноруч. Використайте сніжинки, їх можна вирізати із паперу. При чому існує велика кількість різноманітних схем, аби кожна сніжинка відрізнялась від попередньої. Гарною альтернативою також є іграшки з шишок. В якості додаткових аксесуарів можете використовувати клей, бісер та банти.

Дивіться відео, як зробити новорічні прикраси своїми руками:

Дивіться відео, як зробити новорічні прикраси своїми руками:

Аби вдома панувала атмосфера новорічного свята, дотримуйтесь наших порад та не забувайте проявляти і власну фантазію. Важливо подумки продумати дизайн майбутньої новорічної ялинки, а вже після приступати до прикрашання. Гарних новорічних свят та здійснення бажаного у новому – 2018 році!

Автор: Вікторія Кліменко