Дослідження підтвердило, що за день можна позбутися до 300 ккал, якщо проходити по 2 кілометри. Прогулянку упродовж години варто повторювати щоденно, або хоча б 3 – 4 дні на тиждень. Це допоможе позбутися 6 кілограмів за півроку. Журнал Cosmopolitan підібрав корисні поради, як перетворити звичайну прогулянку на заняття спортом.

Читайте також: 12 звичок, яких варто позбутись людині до 30 років

Носіть з собою зручне взуття. Для того, щоб з легкістю худнути, потрібно бути завжди готовим до прогулянки. Відтак зручна пара взуття повинна завжди бути поряд. Так, повертаючись з роботи чи навчання, людина завжди може перетворити дорогу на заняття спортом.

Ходіть сходами. Якщо є вибір між сходами та ліфтом, краще оберіть перше. Це чудова фітнес-вправа, яку можна щодня робити дорогою до офісу чи дому.

Посильте ефект від прогулянки спортом. Після активної прогулянки покачайте прес. Такий кількахвилинний спорт підвищить ефективність схуднення в 3 рази.

Водночас психологи стверджують, що прогулянки на свіжому повітрі не тільки зміцнюють імунітет, але й допомагають уникати та боротись зі стресами.