Знаменита голлівудська акторка і продюсер Різ Візерспун прикрасила першу сторінку лютневого номера популярного глянцю. Однак найцікавіше заховалося всередині журналу. У фотосесії для Vogue також знялися мама і донька оскароносної актриси.

Читайте також: Кайя Гербер знялася в рекламній кампанії Stella McCartney: оригінальні фото

Нові знімки, на яких постало три покоління сім'ї Візерспун, з'явилися на офіційній сторінці глянцю в Instagram. Також Різ дала інтерв'ю, в якому розповіла, чому вирішила зняти серіал про жінок і що думає про справу Гарві Вайнштейна.

Ми хотіли, щоб в центрі історії були тільки жінки. Мені набридло працювати над фільмами, де я була єдиною жінкою в головній ролі. Просто нудило вже читати сценарії тільки з однією жіночою роллю, та ще й погано прописаною. А найжахливіше те, що всі актриси міста все одно хотіли б отримати цю роль, тому що вибирати особливо немає з чого,
– зізналася Різ Візерспун.


Різ Візерспун / Instagram / @voguemagazine


Різ Візерспун для Vogue / Instagram / @voguemagazine

Варто нагадати, у 2017 році на великий екран вийшов серіал "Велика маленька брехня", у якому 42-річна акторка зіграла одну з головних ролей і стала співпродюсером проекту, автором якого є Джин-Марк Валлі.