Нову колекцію з етномотивами Оксана Караванська назвала Ukrainian Haute Couture. Близько 30 унікальних жіночих образів продемонстрували моделі на модному показі. Сама ж дизайнерка не приховує, що нову колекцію створила з натхненням від сили та містики карпатських гір. Відтак вбрання поєднало давню гуцульську музику та сучасну графіку, новітні технології з авторськими орнаментами, глибокі історичні та культурні сенси.

Важливо: Що Андре Тан рекомендує одягати модницям: тренди і антитренди в зимовому одязі

На показ завітали учасники Всесвітнього економічного форуму. За словами представників Оксани Караванської, всі очевидці були вражені автентикою в одязі, відтак зустріли модне шоу гучними оваціями.


Оксана Караванська в Давосі / Пресслужба

Як відомо, Оксана Караванська – одна з вітчизняних модельєрок, яка створює ексклюзивні речі з унікальним креативним кроєм та національними орнаментами. Своїми колекціями вона прагне просувати імідж України у світі, відтак модні шоу від Караванської вже переглянули у США, Франції та Швейцарії. У Давосі дизайнерка презентувала одяг у рамках події "Україна: творчість, інновації, можливості".


Показ одягу від Оксани Караванської / Пресслужба


Українці влаштували фешн-показ у Давосі / Пресслужба


Вбрання від Оксани Караванської / Пресслужба


Показ нової колекції Оксани Караванської / Пресслужба


Фешн-подія у Давосі / Пресслужба


Вироби від Караванської / Пресслужба


Як пройшов показ від Оксани Караванської / Пресслужба


Українці у Давосі / Пресслужба