Те, коли ми засинаємо та коли прокидаємось, дуже впливає на відчуття бадьорості протягом усього дня.

Щоб організм швидше перебудувався на потрібний режим, лягайте і вставайте кожен день в один і той же час. Намагайтесь засинати не пізніше 23:00, адже найбільш сприятливий час для сну з 22:00 до 6:00.

Контролюйте харчування

Одна із основних причин того, що ви не можее вчасно заснути – зашлакованість організму. Перегляньте свій раціон, можливо ваше харчування складно назвати правильним.

До того ж не варто наїдатись перед сном, а віддати перевагу легкому салату чи домашньому сиру. Перед самим сном можна випити склянку кефіру.

Регулярний спорт

Так, так і ще раз так: лікарі не втомлюються повторювати, що регулярні заняття спортом тримають організм в тонусі, укріпляють імунітет та сприяють кращому сну. До того ж, після тренувань спиться завжди солодко.

Заспокійливі напої

В другій половині дня, якщо ви хочете легко заснути, забудьте про каву. Перед сном можна випити, наприклад, гаряче молоко, м'ятний чи трав'яний чай. Такі відвари добре впливають на нервову систему та сприяють кращому та міцнішому сну.

Приємний будильник

Поставте на мелодію будильнику свою улюблену пісню. Почувши її, ви з радістю прокинетесь і це налаштує вас на приємний день.

Читайте також: Дієтологи назвали період, коли можна їсти скільки хочеться

Зарядка

Кілька простих вправ зранку допоможуть вам почувати себе краще та енергійніше. Це не має бути повноцінне тренування, але чудово підійде 10-хвилинна розтяжка чи, наприклад, йога.