Так званий біохакінг – способи стати ще більш ефективними та продуктивними, включає в себе хитрості та прийоми, які допоможуть мозку працювати на повну.

Пити "жирну" каву

Набагато більше користі за звичайну чашку кави принесе цей самий напій, але з додаванням чайної ложки кокосової олії чи вершкового масла. Ці жири містять в собі тригліцериди середнього ланцюга, які печінка перетворює в кетони. А вони, в свою чергу, живлять мозок. Це набагато корисніша альтернатива солодощам, які викликають шалений стрибок глюкози в крові.

Читайте також: Вчені розповіли несподівану правду про користь соку

Їсти частіше

Великі прийоми їжі перевантажують систему травлення і організм усі свої сили відправляє на переробку обіду. Регулярні невеликі перекуси діють навпаки. Дієтологи радять не зловживати важкою їжею, а надавати перевагу овочам та фруктам.

Додавати в раціон продукти-ноотропи

Ноотропи – це препарати, які стимулюють роботу мозку. Однак аптечні ліки можна замінити продуктами, які містять багато корисних речовин для роботи мозгу. До того ж, вони у вільному доступі.

  1. риба (лосось, оселедець, тунець);
  2. молочні продукти;
  3. яйця;
  4. морква, томати, буряк;
  5. броколі, шпинат, цвітна капуста;
  6. зелень (листя салату, петрушка та інше);
  7. яблука;
  8. чорниця;
  9. вівсянка;
  10. насіння гарбуза, волоський горіх.

Більше якісного сну

Очевидно, що без хорошого сну нормальна робота просто неможлива. Однак також варто задуматись про якість вашого сну. Для цього краще не засинати під світло гаджетів, адже світло екранів подразнює очі. Також можна використовувати маску для сна і беруші, якщо вам складно засинати.

Не засиджуватись

Організму важливо, аби ви його постійно взбадьорювали. Зранку краще приймати холодний душ, а вдень не сидіти постійно на місці та не прив’язуватись до робочого крісла.

Ввечері радять займатись йогою. Дуже ефективною є йога верх ногами. Усі ці маніпуляції з тілом дуже корисні для вашого мозку.