Є безліч варіантів, як можна одягнути малюків на Хелловін. Пропонуємо переглянути, які костюми обрали деякі знаменитості для своїх діток.

Читайте також: Гарбуз на Хелловін 2018: оригінальні ідеї для незабутнього свята

Популярна у світі італійська блогерка К'яра Ферраньї виховує 7-місячного сина Лео, якого народила від відомого репера Fedez.

Звісно, зірка не омине можливість цікаво відсвяткувати Хелловін 2018. Цього року вона залучила і дитину, підготувавши два образи.

Зранку Ферраньї одягнула Лео у блакитного дракона з ріжками і хвостом. А з чоловіком вони підготували костюми мисливців за привидами.


К'яра Ферраньї з сином Лео і чоловіком


Лео


Лео

Пізніше К'яра продемонстрували другий образ хлопчика. Так, Лео перетворився на Дракулу, одягнувши кумедний костюм із зображенням кажанів і з моторошною соскою у вигляді зубів вампіра.

Репер Fedez приміряв образ Бетмена, а К'яра – його напарника Робіна. До святкування подружжя залучило навіть свою собаку у плащі Супермена.


К'яра Ферраньї з сином Лео і чоловіком


К'яра Ферраньї з сином Лео і чоловіком


Син К'яри Ферраньї


К'яра Ферраньї з сином Лео

Ніжний та оригінальним образ підібрала зірка соціальних мереж Кайлі Дженнер для своєї дочки Стормі. Дівчинка на Хелловін стала метеликом, аналогічний костюм одягнула і Кайлі.


Дочка Кайлі Дженнер Стормі


Кайлі з дочкою

Усі фото – Instagram