Для виходу Хетевей одягнула костюм болгарського бренду Petar Petrov коралового кольору. Саме "Living Coral" Інститут кольору Pantone обрав найактуальнішим відтінком 2019 року.

Читайте також: Майже Johnson's Baby: обличчям шампуню Pantene стала 1-річна дівчинка

Свій образ акторка доповнила замшевими туфлями сіро-зеленого кольору, сережками і годинником. Додамо, що монохром також у тренді і чимало зірок експериментують з подібними аутфітами у різних кольорах.

Завершили образ Енн лаконічна укладка і натуральний макіяж з мінімальним акцентом на очах та світло-рожевою помадою.


Меттью Макконехі і Енн Хетевей / Getty Images


Меттью Макконехі і Енн Хетевей / Getty Images

Зазначимо, що у стрічці "Море спокуси" за сюжетом Карен, яку грає Енн Гетевей, уривається в спокійне та безтурботне життя свого колишнього чоловіка Бейкера Ділла (Меттью Макконехі). Раніше через свою дурість вона покинула його заради багатого та розкішного життя. Однак не все виявилось так безхмарно. Її новий обранець, хоч і мільйонер, водночас жорстокий тиран. Тому Карен звертається до колишнього коханого з проханням вбити її теперішнього чоловіка. Ділл запідозрює, що в ситуації жінки не все так просто, коли в його житті теж починають відбуватись дивні речі. Мимоволі він став учасником небезпечної гри, в якій від кожного його вибору залежить, чи житиме він далі.

Трейлер до фільму "Море спокуси": дивіться відео