Зірка фільму "Чорний лебідь" підготувала простий та комфортний look для світської події. Наталі одягнула червоний джемпер з короткими рукавами з чорними широкими штанами.

Читайте також: У червоній сукні під дощем: стильний образ Наталі Портман у Нью-Йорку

Замість класичних човників на підборах, Портман обрала чорні зручні балетки. Стилісти доповнили образ акторки макіяжем у коричнево-золотих відтінках з акцентом на очах і зробили легку хвилясту укладку волосся.

На захід від видання Variety завітало чимало інших зірок зі світовою популярністю: Дженніфер Еністон, Брі Ларсон, Мерайя Кері та інші.


Наталі Портман / Getty Images

Лауреатами премії Variety за кар'єрні досягнення і благодійну діяльність було обрано шість жінок: Мерайю Кері, Аквафін, Чак Хан, Брі Ларсон, Дану Уолден і Дженніфер Еністон.

Еністон виступила з промовою, у якій зізналася, що не вважає себе впливовою. Але, за її словами, вона є сильною. Дженніфер зізналася, що сила її голосу прийшла після зйомок у серіалі "Друзі".

Я почала зустрічати людей, які говорили мені, як багато значить для них шоу – як воно підіймає їхній настрій під час розставання з коханою або допомагає пережити важку хворобу. Я була неймовірно цим зворушена. Справжня сила приходить від використання свого голосу, коли ви підтримуєте людей і поєднуєте їх,
– заявила акторка.


Дженніфер Еністон / Getty Images