Поділитися з кимось чимось новим

Дослідження показують, що людина, яка часто переповідає щойно отриману інформацію іншим людям, краще запам’ятовує нові дані.

Дослідники стверджують, що такий спосіб набагато ефективніше під час навчання, ніж перечитування підручника або повторний перегляд конспектів. Вони навіть радять просто виписати питання по новій темі і вголос відповідати на них самому собі.

Читайте також: Чим замінити каву зранку: ТОП корисних альтернатив

Займатись сексом частіше

Вчені встановили, що жінки, які частіше займаються сексом, мають кращу короткочасну пам’ять. Вчені вважають, що це через те, що в жінок після сексу підвищується рівень нейромедіаторів. Вони, в свою чергу, стимулюють ріст клітин в гіпокампі (частина мозку, яка відповідає за пам’ять). До того ж, для чоловіків такі висновки теж є актуальними.

Постити у соцмережах

Люди краще запам’ятовують історії зі свого життя, про які вони розповіли у соцмережі.

Дослідники вважають, що, поділившись якимось життєвим епізодом в публічному просторі, ми автоматично виділяємо його серед інших. Тому і згадати його простіше. Однак вчені також радять ретельно слідкувати за тим, що ви викладаєте на свої сторінки. Адже з цих повідомлення складатимуться ваші спогади.

Слухати звук моря

Дослідження показали, що люди, які усі сні слухають рожевий шум (шипіння, що нагадує звук моря), в результаті краще сплять і запам'ятовують інформацію.

Однак діятиме воно лише тоді, коли шум синхронізований із мозковими хвилями. А в домашніх умовах таке здійснити проблематично.