Зірки одні за одним поспішають забезпечити новорічну атмосферу у своїх помешканнях. Кім Кардашян вирішила відійти від тенденцій класичних ялинкових прикрас та свічок. Вона продовжила сповідувати відданість мінімалізмові, який переважає у її будинку в Каліфорнії.

Читайте також: Дональд і Меланія Трамп відкрили головну ялинку США: як виглядає святкове дерево

Посеред вітальні пастельних кольорів розташоване головне новорічне дерево. Ялинка густо прикрашена білими гірляндами. Такими ж яскравими вогниками виблискують дерева і ззовні маєтка – двір у темну пору сяє від сліпучого світла.


Будинок Кім Кардашян в Каліфорнії / Instagram / @kimkardashian

Доповнити святкову атмосферу Кім Кардашян вирішила білими скульптурами сучасного мистецтва. Лише своїми обрисами вони нагадують дерева. Такі м'які декорації гості родини зможуть побачити при вході до розкішного помешкання. Ці фігури були зроблені під замовлення ще для минулорічного свята.

Мені подобається. Вони такі химерні, як у Вавилоні, тільки білі,
– прокоментувала знаменитість у відео.

Нагадаємо, що минулоріч чоловік зірки репер Каньє Вест підготував для неї дорогоцінний різдвяний подарунок. Репер придбав для родини квартиру на 18 поверсі в найдорожчому районі Miami Beach. Квартира налічує чотири спальні, п'ять ванних і терасу з неймовірним видом. Її вартість сягає 14 мільйонів доларів.