Новий мультфільм "Скубі-Ду" розповідає історію знайомства Скубі і Шеггі. А також про те, як вони зустрілися з юними детективами Фредою, Велмою і Дафною і разом заснували відому компанію Mystery Inc. У центрі сюжету постають члени корпорації "Таємниця", що об'єднуються з іншими персонажами відомого екранного всесвіту, щоб зупинити Діка Дастардлі від знищення світу.

Дивіться також: "Легенда про Зеленого лицаря": сюжет і трейлер новинки кіно

Друзів чекає найскладніша справа в історії: їм потрібно розгадати таємничу змову – спробу випустити у світ собаку-привида на прізвисько Цербер. Відчайдушна команда прагне зупинити цей глобальний "собакаліпсис". Однак згодом вони дізнаються, що Скубі має загадкове минуле і долю більш епічну, ніж будь-хто міг уявити.

Відомо, що новий мультфільм стане перезапуском однойменної франшизи. Вперше популярну історію про Скубі-Ду глядачі побачили у 1969 році. Відтоді герої мультфільму стали улюбленцями мільйонів, а з 2002-го на великі екрани вийшло 4 повнометражних фільми. А вже 14 травня 2020 року відбудеться прем'єра нового "Скубі-Ду".

Дивіться фінальний трейлер мультфільму "Скубі-Ду": відео англійською

Дивіться український трейлер мультфільму "Скубі-Ду": відео