Нові знімки з'явились на Instagram-сторінках видання та моделі цими днями. Автором зйомки став італійський митець Джампаоло Сгура. Стилістом став Paul Cavaco, який і підібрав образи для моделі в стилі 1950-х.

Читайте також: Популярність не дається легко: Джіджі Хадід про успіх, фемінізм та свою маму


Джіджі Хадід для Vogue Mexico / Instagram / @voguemexico


Джіджі Хадід для Vogue Mexico / Instagram / @voguemexico

Характерною родзинкою у фотосесії Джіджі стала зачіска з чубчиком, як колись у молодої Бріжит, а також макіяж з акцентом на очі і прозорим блиском на губах. Для обкладинок вона знялась у бежевому топі та чорній сукні трапецієподібного крою, та в багатьох інших літніх образах. Зйомка відбулась на морському пляжі, що додало романтичності новій фотосесії.


Джіджі Хадід для Vogue Mexico / Instagram / @gigihadid

Для порівняння пропонуємо поглянути на кілька образів Бріжит Бардо, яку називали "ковтком свіжого повітря" у 1950-ті.


Бріжит Бардо в молодості / Архівні фото

Хто така Бріжит Бардо?Французька зірка кіно, музики та фешн-індустрії у свої вже 84 роки продовжує бути активісткою руху за права тварин, через що є засновницею та активною діячкою фонду "Fondation Brigitte Bardot", але в той же час суворо засуджує рух жінок #MeToo проти сексуальних домагань та 5 разів була засуджена за "збурювання ненависті на расистському ґрунті" через критику заселення іммігрантів і мусульман у Франції. У 1950-60-х Бріжит вважалась справжнім секс-символом, постаючи на найкращих обкладинках світу. Свою найбільшу популярність вона здобула після фільму "І Бог створив жінку" (1956). Після цього жінка впродовж своєї кар'єри знялась у 48 фільмах та записала 80 пісень. Свою кінокар'єру вона завершла у 1973 році. Бріжит є вегетаріанкою протягом останніх 40 років. Бардо була чотири рази одруженою та має єдиного сина.