Готуючись до пропозиції руки та серця, важливо слухати себе та кохану. Щоб вгадати її бажання та настрій, варто писати свій сценарій першого кроку до подружнього життя, а не копіювати його із Голлівудських фільмів чи соціальних мереж. Тоді цей день неодмінно стане незабутнім саме для вас обидвох, зазначає 24 Канал.

Читайте також Що подивитися на День святого Валентина: добірка фільмів про любов

Корисні поради при підготовці до заручин

При підготовці пропозиції руки та серця варто врахувати деякі важливі моменти:

 • Перш за все проаналізуйте чи ви цілком готові до цього моменту психологічно. Ви маєте не сумніватися у своїх почуттях до дівчини.
 • Чим захоплюється і що подобається дівчині.
 • Які плани у вашої коханої у цей день.
 • Як вона буде одягнена, адже для дівчат важливо виглядати красиво у цей особливий день.
 • Слідкуйте за її настроєм. Не варто робити пропозицію, якщо кохана себе погано почуває чи має якісь проблеми, які її дуже турбують.
 • Ну, і найважливіше – це розмір каблучки. Вона має чітко лягати на пальчик коханої.

Як зробити пропозицію руки й серця – ідеї до Дня Валентина / Фото з відкритих джерел

Як зробити пропозицію руки та серця на День Валентина – ідеї

 • Пропозиція у горах

Красиві гірські пейзажі – це чудове місце для того, щоб зробити важливий крок і подарувати обручку своїй коханій. Таке зізнання обов'язково буде яскравим та незабутнім. Взимку оптимальним варіантом стане Буковель або інший лижний курорт. Тільки уважно вибирайте гору на якій будете робити пропозицію, щоб від надлишку емоцій дівчина не впала в урвище.

 • Пропозиція на концерті

Такий варіант пропозиції є одним з найпопулярніших. Його не складно втілити, адже артисти завжди раді допомогти у такому делікатному питанні. Проте для цього не достатньо квитків на концерт, квітів та каблучки. Треба буде завчасно зв'язатися з PR–службою артиста та обговорити всі деталі. Якщо ви все це підготуєте, то можете очікувати заповітне "Так!".

 • Пропозиція під час романтичної вечері

Романтична вечеря у ресторані може бути передбачуваним варіантом на День Валентина, але від цього він є не менш приємним. Великий плюс при виборі такої локації для пропозиції руки та серця – це те, що тут легко підготуватися до освідчення, підібрати приємну музику, улюблені страви, завчасно купити квіти й заховати каблучку.

Приємно несподіванкою для коханої може стати десерт, коли вона раптово у ньому побачить обручку. Але тут треба бути дуже уважним та обережним, щоб не трапилося ніяких казусів.

Як освідчитися на День святого Валентина – оригінальні ідеї / Фото 1News

 • Пропозиція руки й серця у кінотеатрі

Всі дівчата з дитинства мріють бути головною героїнею якогось романтичного фільму. Коли ви у День Валентина запросите її у кінотеатр, вона скоріше за все нічого не запідозрить.

Під час фільму вона буде надзвичайно здивованою, коли у найпружніший момент з'явиться дійсно доленосний для вашої пари відеоролик (це може бути відеозвернення чи слайд-шоу ваших пам’ятних моментів). Останні секунди відео і ви з'являєтеся з чарівною обручкою та букетом квітів. Ви робите пропозицію руки й серця і вона відповідає "Так!". І ось під гучні оплески глядачів розпочнеться нова сторінка вашої спільної історії кохання.

 • Пропозиція на ковзанці

Навіть якщо ви не вмієте кататися на ковзанах, не бійтеся робити пропозицію у такий спосіб. Час, проведений разом на ковзанці, дарує чудові враження, відчувається приємна втома та бажання зігрітися. І коли з'явиться вдалий момент, щоб обігріти руки своєї коханої, ви витягнете каблучку. Також можна буде запалити бенгальські вогні, щоб ця мить була ще казковішою.

У День святого Валентина не зациклюйтесь на ідеальному виконанні плану щодо пропозиції руки та серця вашій коханій. Не засмучуйтеся, якщо ваше освідчення перерве звук тривоги або вимкнення світла, адже справжній любові ніщо не зможе перешкодити.