Чашки можна почистити як хімічними засобами, так і народними. Але оскільки не хочеться витрачати кошти на магазинну хімію, можна спробувати домашні засоби. 24 Канал зібрав кілька найефективніших.

Ого Як почистити холодильник, щоб він довго залишався чистим

Чим відмити наліт від чаю: народні засоби

Впоратися з чайним нальотом допоможе лимонна кислота або сік лимона. Покладіть в посуд 1-2 чайні ложки кислоти або налийте сік із половини лимона. Тріть цим засобом по стінках чашки. Хай так стоїть 5-10 хвилин. Тоді промийте теплою водою.

Лимонна кислота
Лимонна кислота / Фото Shutterstock

Харчова сода – це універсальний засіб на кухні від багатьох плям. Її використовують як самостійно, так і у поєднанні з водою. Краще розбавити 1 столову ложку соди у воді та розмішати. Таку пасту наносять на проблемні місця та чистять, поки чашки не будуть блищати.

Сода
Сода / Фото Pixabay

Чи не у кожного вдома є оцет, який слугує помічником для господинь. Тут він також стане в пригоді. Треба змочити ганчірку або губку в розчині та чистити посуд. Аби запаху не залишилось, потрібно промити гарячою водою.

Оцет
Оцет / Фото Harchi.info

  • Можна використати зубну пасту. Вона бореться навіть зі старими плямами. Просто намастіть місця з нальотом засобом та чистьте, поки не побачите результату.
  • Агресивним, але дієвим засобом у видаленні нальоту, є сіль. Але тут слід бути обережним і краще не використовувати її у чистому вигляді. Розбавте сіль з водою в однакових пропорціях та залийте чашки. Залишіть на 2 години. Тоді можете відмивати.