Від зими до зими: як правильно зберігати теплі речі, щоб вони не зіпсувалися
Щойно на дворі з'являються теплі промені сонця, ми починаємо скидати з себе важкі зимові речі та одягатися вільніше. Однак варто подбати про теплий одяг, оскільки він ще знадобиться на наступний рік. Поради, як це правильно зробити – читайте далі.
Часто зимовий одяг швидко зношується через неправильне зберігання. Адже, якщо пуховики чи шуби лежать в поганому місці, там може завестися міль або проникнути зайва волога, пише 24 Канал.
До теми Свіжість та чистота: 4 засоби, які усунуть неприємний запах у ванній кімнаті
Розглянемо декілька лайфхаків, які допоможуть зберегти зимові речі в гарному стані до наступного сезону.
Як правильно зберігати зимові речі
Верхній одяг
Перед тим, як помістити одяг у шафу, його потрібно випрати самостійно або віднести у хімчистку. Шуби та пальта необхідно обробити спеціальним спреєм, який захищатиме їх від шкідливих комах. Адже в речах з хутра та вовни може завестися міль чи пилові кліщі.
Порада. Щоб захистити одяг від молі покладіть у шафу мішечок з ароматними рослинами або поприскайте ефірними оліями.Верхній одяг варто зберігати в спеціальних тканинних чохлах. Для курток та пуховиків можна використовувати поліетиленову плівку. Речі зі шкіри обробіть спеціальним спреєм або використайте касторову олію чи вазелін.
Одяг найкраще зберігати на вішаку у шафі або окремій кімнаті. Не рекомендується розміщувати зимові речі на антресолі чи горищі.
Як правильно зберігати верхній одяг до наступної зими / Фото Pinterest
Головні убори
Теплі шарфи та шапки варто випрати та обробити захисним засобом. Після цього знайдіть вдале місце в кімнаті для їх зберігання. Наприклад, головні убори можна загорнути в пакет та покласти на шафу. Крім того, існують спеціальні органайзери, за допомогою яких можна компактно розмістити речі в домі.
Порада. Зберігайте шапки та шарфи разом в одному пакеті чи коробці.
Як зберегти головні убори у гарному стані до наступної зими / Фото Canva
Зимове взуття
Спочатку варто ретельно вимити чоботи. Тоді висушіть взуття при кімнатній температурі та нанесіть спеціальний захисний засіб. Це може бути крем, віск, спрей, чи губка для догляду за взуттям.
Зберігайте зимове взуття в коробці. Покладіть туди шматки паперу чи газети, щоб чоботи зберегли свою форму до наступного сезону.