Бур'яни погані тим, що витягують поживні речовини з ґрунту. Відповідно це зменшує ймовірність великого урожаю. Якщо ви не хочете вбивати їх хімією, можна спробувати народні методи, які підготував 24 Канал.

Несподівано 3 корисних процедури для великих і соковитих помідорів

Народні методи боротьби з бур'янами

Видаляти бур'яни вручну є ефективним методом, особливо, коли їх небагато. Викопайте їх разом з корінням, щоб запобігти подальшому росту.


Видалення бур'янів вручну / Фото "Професійне насіння"

Оцет блокує фотосинтез, і через це рослинність швидше гине. Знадобиться 1 літр оцту та трохи рідкого мила. Залийте все в одну посудину та обробляйте бур'яни на ділянці.


Оцет / Фото Varus

Щоб позбутися бур'янів, треба залити їх кип'ятком. Гаряча вода може вбити бур'яни, проте будьте уважні, щоб не пошкодити хороші рослини під час застосування.

Сіль – дієвий засіб для знищення бур'янів. Розподіліть її безпосередньо на листя бур'янів або змішайте з водою та обприскуйте рослини. Вона допоможе знищити бур'яни. Але обережно, щоб не попасти на здорові та бажані саджанці.


Сіль / Фото Systopt.com

Проти бур'янів корисно використовувати аміачну селітру. Потрібно 1 кілограм речовини розвести у відрі води та обприскувати траву. Селітра добре знищує бур'ян, при цьому не псує ґрунт.


Аміачна селітра / Українська агропромислова група