Жир, пил, бруд, павутиння, засохлі плями від їжі – і це ще не весь список того, що може накопичуватися на кухонних фасадах. Як швидко позбавитися небажаного бруду за допомогою домашніх засобів, підкаже 24 Канал.

До теми Аж блищатиме: як відмити ванну від жовтизни й бруду

Як почистити кухонний гарнітур

  • Гірчичний порошок. За допомогою гірчиці можна добре очистити фасади від жирного нальоту. Для цього потрібно посипати фасад гірчичним порошком, трохи зачекати й тоді чистити. Потім змиваємо розчин і маємо чисті поверхні.
  • Господарське мило. Треба добре намилити губку господарським милом, потерти поверхні й залишити на 20 хвилин. Після цього гарно промити й витерти паперовим рушником. Зверху можна закріпити результат поліролем.
  • Лимонна кислота. Для цього необхідно розвести 1 чайну ложку кислоти в 0,5 літра води. Треба розмішати до повного розчинення. Тоді наносимо на брудний фасад губкою, а за пів години змиваємо і витираємо насухо.
  • Сода з олією. Треба розмішати соду з олією у рівних пропорціях, нанести на поверхню і почекати до 20 хвилин. А потім губкою потрібно забрати грудочки жиру. У разі потреби, процедуру можна повторювати.
  • Розпушувач тіста. Його потрібно розмішати з водою до стану каші. Потім наносимо на плями й залишаємо на 30 хвилин. Сода добре розчиняє жир.

Корисні поради

Для того, щоб не стало погано від різних засобів, приміщення під час прибирання треба обов'язково провітрювати.


Як відмити кухонний фасад / Фото Pexels

Скляні або лакові поверхні заборонено чистити порошком, бо він дряпає їх.

Під час чистки кухонних фасадів, треба одягати рукавички й наносити засоби тільки губкою або ганчіркою.

Можна одягати на ніс марлеву пов'язку, щоб захистити себе від небажаних запахів.