Хтось обирає ім'я дитині за звучанням, хтось – дотримуючись сімейних традицій, а дехто – шукає екзотичні ймення скрізь, де може. Цікаво, а яким іменам надають перевагу жителі Львівської області.

Цікаво Якого походження ім'я Ольга: подробиці про значення

Як називали дітей на Львівщині

У 2023 році батьки найчастіше обирали для хлопчиків такі імена як Артем і Матвій. А дівчаток переважно називали Вероніка та Анастасія.

Деякі батьки не особливо люблять експериментувати та ускладнювати собі життя. Вони зупиняються на традиційних йменнях. Зокрема, у першому півріччі 2023 року під час реєстрації народження у Львівській області вибір був таким:

  • для хлопчиків – Артур, Данило, Давид, Максим, Марко, Роман, Владислав і Тимофій.
  • для дівчаток – Емілія, Анна, Вікторія, Єва, Софія, Мілана, Аліна та Марія.

Але не всі погоджуються з традиційними іменами. Для декого – це не цікаво та банально, тож обирає щось більш унікальне. Йдеться про рідкісні імена, які обирають зазвичай у шлюбах з іноземцями:

  • Використовували імена іншомовного походження. Зокрема, для хлопців – Мойсей, Шимон, Даміан, Савелій. Іншими рідкісними іменами були Яромир, Левко, Всеволод, Устим, Наум та Богуслав.
  • У іменах для дівчаток також фантазія працювала на всі 100%. Тому деякі батьки називали своїх дітей так: Адель, Дорофея, Меліса, Селена, Моніка, Рута, Грета, Леля, Філомена, Маліка.